Domů » Udali jsme se hygienické stanici v Praze

Udali jsme se hygienické stanici v Praze

  • od

Dobrý den, dnes jsme se dopisem na  Hygienickou stanici hlavního města Prahy udali, že 1.11. 2021 v restauraci Šeberák budou vědomě porušovány protipandemická opatření pana Vojtěcha. Chceme jasně deklarovat a prokázat ve střetu s hygienou a policii ČR, že  další nařízení jsou protiústavní a diskriminační. Doufáme, že  najdou odvahu a přijdou na Šeberák. V současné době jsme rozeslali 345 živnostníkům návod na obranu na základě žádosti o tzv rebelský manuál. 

V pondělí 1.11. 2021 v 10:00 proběhne tisková konference Otevřeme Česko – Chcípl PES na kterou vás zveme. Na TK bude představen další postup a logo, které bude lépe definovat současnou situaci. Logo v příloze. 

Děkujeme a s pozdravem Jakub Olbert, Jiří Janeček a tým odhodlaných lidí bránit Ústavu ČR 

Dopis zaslaný 27.10. v 8:00
MUDr. Zdeňka Jágrová
Hygienické stanice hlavního města Prahy

Vážená paní ředitelko 
tímto Vám chceme nahlásit zásadní porušení protipandemických vládních opatření, které proběhne 1.11. od 11 hod. v restauraci Šeberák ulici K Šeberáku na Praze 4, kterou provozuje Jakub Olbert. Dle našich informací bude do restaurace vpuštěn a obsloužen člověk bez OTN ( bez bezinfekčnosti).
Žádáme hygienu a orgány Policie České republiky, aby neprodleně zasáhly proti vědomému porušování vládních proti pandemických opatření.

V Praze dne 27.10. 2021

Jakub Olbert a Jiří Janeček 

Tel: +420 733 555 822