Domů » Pozor!!! Info k 12.12. od 14:00 demonstrace a pochod proti povinnému očkování

Pozor!!! Info k 12.12. od 14:00 demonstrace a pochod proti povinnému očkování

  • od

Info k 12.12. od 14:00 hod – Chcípl PES – demonstrace a pochod proti povinnému očkování a proti jmenování Víta Rakušana a Martina Kupky na pozice ministrů 12.12. od 14:00 – 2021 u sochy sv. Václava, Václavské náměstí v Praze

Kolem 15:00 vyrazí pochod směrem na pěší zónu na Příkopech, Revoluční ulicí kolem Palladia, na konci ulice Revoluční se dáme doleva na Dvořákovo nábřeží okolo Rudolfina přes Mánesův most ke Strakově akademii. Dále budeme pokračovat ulicí Chodková, Mariánské hradby, Jelení ulice, ulice u Brusnice, Kanovnická, Hradčanské náměstí, kde zakončíme náš pochod u sochy TGM.
My, občané České republiky žádáme, aby vláda ČR dodržovala Ústavu ČR a ani ve jménu tzv. vyššího blaha ji nikdy neporušovala! Každý občan má právo se rozhodnout, zda se nechá očkovat či nenechá očkovat proti Covid19! Nejsme proti dobrovolnému očkování, jsme pouze proti povinnému očkování, které se zde snaží zavést vláda s podporou Parlamentu ČR! Místo relevantních informací odborníků, na základě kterých by se mohli občané rozhodnout, nás vláda nutí do očkování pomocí korupčních a vyděračských nástrojů!

Součástí demonstrace budou i dva petiční stánky

  1. PETICE PROTI POVINNÉMU OČKOVÁNÍ
  2. PETICE PROTI JMENOVÁNÍ Martina Kupky z ODS a Víta Rakušana z PiratStanu NA MINISTERSKÉ KŘESLA
    Účast přislíbili dotčené profese a občané, kterých se nově týká povinné očkování