Domů » Archiv stránek » Otevřený dopis ředitelům škol

Otevřený dopis ředitelům škol

Níže přikládáme vzor dopisu, který si můžete stáhnout a zaslat ředitelům škol. Zároveň přikládáme statistické údaje za období 1.7.2021 – 29.8.2021, ze kterých je zřejmé, že plošné testování v dětském kolektivu je zbytečné vyhazování peněz a šikanou dětí.

Hnutí Otevřeme Česko – Chcípl PES tuto aktivitu rozvíjí napříč ČR a již byly obeslány stovky škol.

Níže uvedená tabulka řeší rozbor provedených testů za období letních prázdnin. Počet pozitivních osob (dětí) je po konfirmaci PCR testy. V Českých podmínkách jsou dva druhy testů – laboratorní testy a rychlotesty. Ty používané ve školách jsou z kategorie rychlotestů pro laickou veřejnost. Z tabulky je zřetelné, že podíl pozitivních dětí na celkovém počtu testů je opravdu malý. Laboratorním testům se budu věnovat níže.

Další tabulka je rozborem laboratorních testů (PCR) a je zaměřena na osoby ve věku 6-10 let a k počtu dětí na 1. stupni ZŠ. V celé ČR bylo za prázdniny zjištěno 638 pozitivních dětí v tomto věku. Ve středu se chystáme testovat dalších cca. 562.500 dětí.

Další tabulka je rozborem laboratorních testů (PCR) a je zaměřena na osoby ve věku 11-14 let a k počtu dětí na 2. stupni ZŠ. V celé ČR bylo za prázdniny zjištěno 848 pozitivních dětí v tomto věku. Ve středu se chystáme testovat dalších cca. 431 tisíc dětí.

Další tabulka je rozborem laboratorních testů (PCR) a je zaměřena na osoby ve věku 15 – 18 let a k počtu dětí na středních školáh. V celé ČR bylo za prázdniny zjištěno 1016 pozitivních dětí v tomto věku. Ve středu se chystáme testovat dalších cca. 407 tisíc žáků v tomto věku.

Níže uvedená tabulku je přehledem průměrného věku zemřelých s COVID-19. Tabulka vychází z údajů k 26.8.2021. Je vztažena k vyhlašování nouzového stavu. Rozumím, že zemřeli i mladší lidé. Ale je nemorální dětem brát dětství, segregovat je a šikanovat viz. názor lékaře. https://vratmedetidoskoly.cz/plosne-ockovani-deti-proti-covidu-z-medicinskeho-hlediska-nesmysl-rika-lekar/

V červnu 2021 byly shromážděny výsledky plošného testování ve školách. Výsledkem je záchyt pozitivních dětí 0,011 % a marně vynaložené náklady ve výši 575 mil. Kč. Kvůli dezinterpretaci výsledků z jarního plošného testování ve školách bylo podáno trestní oznámení na prof. Ladislava Duška – ředitele Ústavu zdravotnických informací a statistiky. Tisková zpráva iniciativy Vraťme děti do školy je umístěna zde.