Domů » Archiv stránek » Platná nařízení a obrana proti nim

Platná nařízení a obrana proti nim

Vážené kolegyně, kolegové,

odkazem přikládáme Manuál rebelujících podniků. Je to soubor dokumentů, který nám má pomoci v boji proti nezákonnému vládnímu nařízení. Rozdíl mezi jarem a současností je, že máme již 43 rozsudků Nejvyššího správní soudu, který jasně deklaroval, že vládní nařízení v tomto znění ( a jsou pořád stejně psaná) zruší protože jsou protizákonná. V praxi to bude znamenat, že budeme pouštět zákazníky bez covid pasů, hygieny nás budou kontrolovat a dělat zápisy a hrozit miliony. Po dalším rozsudku, který musí přijít ( jsou to stále stejná nařízení), budou tato řízení ( s námi i zákazníky) zastavena.

Jejich cílem není zastavit covid a v této chvíli ani terorizovat hostinské, ale vyvolat strach, který u lidí vyvolá cestu menšího zla – očkování.

Držíme vám všem palce a jsme připraveni bojovat v čele našeho boje za svobodu.

Jakub ze Šeberáku a Jirka z pivovaru Malý Janek z Jinců

Odkaz na Rebelský manuál je zde.

Zároveň je potřeba upozornit na skutečnost, že dne 11.11.2021 rozhodl Nejvyšší správní soud ČR o nezákonnosti plošných opatření Ministerstva zdravotnictví, a to usnesením 4 Ao 3/2021.

Ústavní soud v rozhodnutí vynesl, že informace o očkování je zcela důvěrná. Nikdo tak nemá právo tuto informaci vyžadovat. Rozhodnutí je zde.

Aktuálně platná a zároveň již nyní nezákonná opatření Ministerstva zdravotnictví jsou k nahlédnutí zde:

https://covid.gov.cz/