Domů » Archiv stránek » Tisková konference – Pátek 4.6. 10:00, Restaurace Šeberák

Tisková konference – Pátek 4.6. 10:00, Restaurace Šeberák

Výzva všem občanům ČR, hnutím, stranám a občanským iniciativám!

Po dnešním divadlu ve sněmovně, kde všichni zcela rozkryli karty a své úmysly, je zcela jasné, že nikomu ve sněmovně nejde o občany, ale o svá koryta. Tito lidé, poslanci, rok zcela ostudně přihlíželi, jak Babišova vláda zločinecky a bez skrupulí porušuje Ústavu ČR, demokracii a likviduje českou ekonomiku. Od revoluce čelíme nejvyššímu ohrožení demokracie srovnatelnou s rokem 1948. Mnoho lidí obětovalo svoje svobody a ekonomickou nezávislost za blahobyt, plnou lednici a pár tisícovek na víc.

Zemi ovládají nadnárodní řetězce napojené na babišovy závody a firmy kšeftující se strachem.

Žádný kapr si dobrovolně nevypustí rybník, žádný politik s totalitní mocí a s podporou policejních složek se nikdy dobrovolně nevzdá svého postavení. Všem zachutnaly tučné úplatky od firem kšeftující s rouškami a testy.

Hnutí Otevřeme Česko- Chcípl PES je otevřená platforma, která vítá všechny občany, kteří nejsou napojeni na dnešní politickou garnituru a Sněmovnu ČR. Kdokoliv může u nás kandidovat, kdokoliv se může zapojit do našeho boje za svobodu a demokracii. Soudy nám pomalu dávají za pravdu, a to nás naplňuje další energii k boji proti totalitní vládě ČR.

V Pátek v 10:00 proběhne tisková konference v restauraci Šeberák, kde chceme představit partnery, kteří nás podporují a budou s námi i na nedělní demonstraci od 14:00 na Václavském náměstí.

Využijte tuto mimořádnou možnost se zapojit a vystoupit na nedělní demonstraci a také na páteční tiskové konferenci. Když ne teď, tak kdy?

Jakub Olbert – předseda Otevřeme Česko – Chcípl PES

Jiří Janeček a tým

Tel: 731 142 999

info@otevremecesko.cz