Domů » Archiv stránek » Volby 2021 » Ing. Radek Ždárecký – lídr v Ústeckým kraji

Ing. Radek Ždárecký – lídr v Ústeckým kraji

Radek Žďárecký
 
Narodil se v roce 1969 v Jablonci nad Nisou. Nejdříve myslel, že se bude živit tenisem, pak ale (naštěstí vzhledem k jeho výsledkům :-)) po Gymnáziu v Ústí nad Labem získal titul Ing.na  VŠDS v Žilině obor vodní doprava. Následovalo při práci postgraduální studium na VUT Brno a dosažen titul MBA  na VŠE v Praze. 
Velmi brzy se dostal do manažerských pozic a v 29 letech se stal poprvé generálním ředitelem. Pak více, než 25 let  řídil řadu významných firem v celé ČR. Krátce před padesátkou odešel do soukromého sektoru a vybudoval novou restauraci v Ústí nad Labem, kde také žije. Bohužel restauraci otevřel 4 měsíce před Covidem a tak zcela naplno schytal veškeré dopady a šikanu a “pomoc” státu.
Miluje svou rodinu, sport a normální život. Je velkým patriotem. 
Nesnáší bezpráví, úlisnost a křivost, faleš a lež.  A protože tyto hodnoty charakterizují dnešní společnost, rozhodl se přidat ke hnutí Otevřeme česko, kde je spoluzakládajícím místopředsedou.
Cílem hnutí je návrat k normálnímu životu a skutečným hodnotám, stejně jako zastavení covidového teroru a odsouzení všech odpovědných!

zdarecky@otevremecesko.cz

tel: +420 737 226 001