Domů » Archiv stránek » Volby 2021 » Jindřich Čeněk – lídr pro Pardubický kraj

Jindřich Čeněk – lídr pro Pardubický kraj

Jindřich Čeněk

Vyrůstal a dodnes žije v Pardubicích, kde se řadí k místním patriotům. Po ukončení úplného středního vzdělání  aabsolvování základní vojenské služby pracoval jako technik v té době v nově vznikajících, soukromých firmách. Následně v roce 2008 po několikaletém působení ve vedení pobočky Mercedes-Benz ve Svitavách nastoupil jako manažer do nově vzniklé společnosti zabývající se opravami motorových vozidel, kde působí dodnes jako spolumajitel. Rovněž působí jako jednatel a spoluvlastník firmy zabývající se montážemitepelných čerpadel a klimatizací. Dlouhodobě se se věnuje rozvoji svého dobrého obchodního jména a zakládá si na tom, že prosté podání ruky zaručuje jeho obchodním partnerům jistotu, rovnající se podpisu smlouvy u notáře a je hrdý na to, že za celou dobu svého působení v soukromých firmách ani jednou nemusel svým kolegům říct, bohužel nemám peníze na Tvoji výplatu. Podporuje přirozenou svobodu občana, podporuje hnutí LIGA LIBE a právo občana k držení zbraněpro svoji ochranu. 

V soukromém životě se věnuje své rodině, která je pro něj smyslem života, rád jezdí na motorce, nebo relaxuje na lodi, rybaří a v poslední době se věnuje i sportovní střelbě. Celoživotně razí motto – „Čest a čistý štít je více než peníze“.

Vzhledem k tomu, že vnímá jak v posledních letech dochází ze strany EU a vedení našeho státu k oklešťování osobních svobod, kdy pomalu salámovou metodou jsou nám ukrajovány další práva a možnosti, kdy se občan v očích politika mění na pouhou ovci ve stádě, uvítal oslovení hnutím Otevřeme Česko – Chcípl PES, vést kandidátní listinu v Pardubickém kraji jako nestraník do letošních parlamentních voleb. Smysl svého rozhodnutí vidí v tom, že se chce aktivně podílet na rozhodování o naší další budoucnosti. Chce bezpodmínečně vrátit občanovi jeho hrdost, práva a svobody.


M : +420 603 875 896      

E : singleta@singleta.cz |