Domů » Archiv stránek » VÝZVA REBELŮM NA JEDNOTNÝ POSTUP 17.11. 2021

VÝZVA REBELŮM NA JEDNOTNÝ POSTUP 17.11. 2021

Dámy a pánové,
během posledního roku jste prokázali, že slovo svoboda vnímáte jako zásadní prioritu pro naši budoucnost. Mnohokrát jste se odvážně postavili za naše práva a svobody deklarované Ústavou ČR. Nebáli jste se veřejně vystoupit a postavit se totalitnímu tlaku naší vlády. V současné době nastává další krájení našich osobních svobod. Již několikrát zrušené vládní nařízení opět vstupuje do našich životů. Tisíce našich spoluobčanů právě teď čeká na naši reakci. Čekají na naději, kterou pro ně jsme.

První odpor je naplánován na 1.11., kdy začne platit nové nařízení, které ještě hlouběji segreguje lidi na očkované a neočkované. Opět se začíná u gastro podniků. Tam, kde vláda způsobila škody největší. Proto jsme se rozhodli pro fyzický odpor, který začne v 11.00 na Šeberáku. Na Hygienickou stanici Hl.m. Prahy jsme již podali sebe udání o porušování vládních nařízení, které je nutné řešit. Já a ostatní kolegové budeme v pondělí připraveni na argumentační bitvu se státní správou. Cílem je, ukázat našim kolegům, ale i našim zákazníkům, že dnes jedinou cestou, jak si vymoci svá práva, je fyzický odpor a bojkotování protiprávních nařízení.

Druhý protest je plánován na 17.11. v 15.00 na Staroměstském náměstí. Výročí pádu totalitního režimu, který se velmi podobá současné politice vlády. Tato demonstrace za naší svobodnou budoucnost je apolitická a vyjadřuje náš společný cíl – život v právním státě zaručujícím nedotknutelnost našich svobod. Kdy jindy než 17. listopadu musíme ukázat našemu národu, že osobní svoboda je to nejcennější, co máme. Není důležité, kolik nás bude.

Důležité je, že dáme lidem naději a sílu pro další boj s bezprávím. Přijměte tedy pozvání na obě protestní akce, kde se můžete pouze zúčastnit nebo aktivně zapojit.

V případě, že se budete chtít zúčastnit a vystoupit prosím o vyplnění přihlášky https://forms.gle/jnvERtpDMe2NX8K66

Pamatujte, že historii neměnily skupiny nebo strany, ale jednotlivci.

Těšíme se na Vás. Jakub Olbert a Jirka Janeček – Otevřeme Česko – Chcípl PES