Domů » Archiv stránek » Zřizujeme informační linku pro svobodné občany

Zřizujeme informační linku pro svobodné občany

Zřizujeme informační linku pro svobodné občany České republiky Prosíme o sdílení….

Od pondělí bude český národ ve válce se zločineckou vládou, která zašla už příliš daleko. Zoufalí lidé nám od vyhlášení nového nařízení volají o pomoc. Nevědí jak budou dál žít v totalitní společnosti.

Chcípl PES a dalších 30 partnerů urychleně zřizují informační linku pro svobodné občany České republiky.
Naši lidé jsou však přetížení a proto potřebujeme další dobrovolníky a to jak pro call centrum, tak pro odbornou pomoc. Hledáme odborníky z oblasti práva, psychologie, účetnictví, školství a lékařství, kteří pomohou v této situaci. Naším úkolem je dodat lidem sílu a energii pro další boj. K tomu však potřebujeme relevantní a aktuální informace a odvážné kolegy do našeho týmu.

Naší budoucnost vytváříme právě teď. Proto je čas a rychlá reakce je tím nejdůležitějším faktorem v našem dalším úsilí.

Lidé začínají volat o pomoc, začínají se bát o své zaměstnání, začínají propadat panice. Vláda a Parlament ČR devastuje občany ČR.
Vyzýváme všechny odborníky, kteří ctí ústavu České republiky a demokracii, aby nám pomohli co nejrychleji sestavit informační centrum, které bychom rádi spustili v během příštího týdne.

Potřebujeme posílit naše týmy o odborníky na zaměstnanecké a školské právo, lékaře, psychology a telefonní asistentky. Lidé mají daleko větší strach o své děti a o svoji existenci, než jestli onemocní covidem. Informační centrum bude k dispozici lidem k obraně, před nezákonným postupem úřadů.
Prosíme dobrovolníky, aby se registrovali na tomto odkazu – https://forms.gle/86t74htEwAjpznLD8

Můžete nám i drobnou částkou přispět na náklady a na další demonstrace na transparentní účet 6084472319/0800