Domů » SETKÁNÍ OBČANŮ ČR 17.11. 12:00-18:00 NA LETNÉ

SETKÁNÍ OBČANŮ ČR 17.11. 12:00-18:00 NA LETNÉ

…aneb žádné politické proslovy, žádná podia, ale pokec u piva či u kávy

Vzpomenete si, co jsme chtěli v listopadu 89? Co jsme cítili a za co jsme bojovali? A kde jsme teď, v roce 2022? Po svobodných „devadesátkách“ se opět spustilo utahování šroubů, začala likvidace střední třídy i naší identity. Znovu jsme v područí mezinárodních struktur a rozhoduje se o nás a bez nás.

Srdečně Vás zveme 17.11. od 12:00 na Letnou na setkání svobodných občanů, kde si u stánku s pivem, svařákem, nealkem či kávou můžeme popovídat o tom, co nás trápí, z čeho máme obavy, jak z toho ven a poslechnout si živou hudbu. A hlavně – oprášit ideály, kvůli kterým jsme v listopadu 89 stáli v ulicích – svobodu a pravdu. Ideály, za které stojí bojovat i nyní. K uctění studentů vezměte s sebou svíčku, vytvoříme společně řetěz naděje.

Setkání je zcela otevřené všem lidem a hnutím. Každý si zde bude moci postavit svůj stánek a zapojit se do debaty s občany. Můžeme si povídat (nejen) o těchto tématech:

Kdo nám bere svobodu a proč – Rakušanův Zákon o dezinformacích – Jak na drahé energie (praktické rady i „velká“ řešení) – Proč (ne)podporovat válku – Green deal a jeho dopady – Komu prospěje zrušení hotovosti – …

Občerstvení: Nealko Pivo, svařák, káva, klobása, teplé místo na sezení…
(Kdo na sobě bude mít 2 svetry, má pivo jen za 20 Kč 🙂

Setkání je otevřeno všem, kdo odmítají totalitu v jakékoliv formě a svoboda pro ně není jen prázdné slovo!

Akci můžete podpořit na transparentním účtu Hnutí PES

Chcete mít 17.11. na Letné svůj vlastní stánek? Jste občanské hnutí, odborník, firma či politik a chcete prezentovat své názory, návrhy či se jen zapojit do debaty? Dejte nám o sobě vědět v tomto formuláři: https://forms.gle/STDWfMsU6RFEdjEH9Archiv demonstrací