Domů » Kontakty » Andrea Červenková

Andrea Červenková

Andrea Červenková

Andrea Červenková se narodila v malebném městě Lanškroun ve východních Čechách, kde žije a kam se z častých cest ráda vrací. Po maturitě na Střední Zemědělské škole v Lanškrouně, absolvovala roční jazykový kurz na soukromé škole a zakončila jej Státní jazykovou zkouškou v Brně, jazyk německý.

Osud tomu chtěl a zavál ji přes první zaměstnání – tlumočení – k oboru kvalita v Automotive. Životní a profesní události ji zformovaly k dnešním postojům a přístupu k životu. Stojí oběma nohama na zemi, ostražitě sleduje, analyzuje, ověřuje vše, co se děje na poli politickém a společenském. Ze své profese je zvyklá analyzovat a řešit zapeklité problémy. Rozhodovat se na základě tvrdých faktů a stanovovat účinná systémová opatření.

Když dcerka povyrostla, vrátila se Andrea ke svému snu o studiu vysoké školy na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, fakulta technologická, obor chemie a technologie polymerů. Vedlo ji k tomu potřeba přijít na kloub i posledním záhadám, které nerozluštila v oboru vstřikování plastů. Studium ale ve třetím ročníku nedokončila. Doba Covidová a změněné životní priority tomu přispěly. Opustila i pozici ve svém oboru nejvyšší – manažer kvality a zabrousila do role auditora a specialisty v systému.

Ve volném čase se věnuje odrostlé dceři, partnerovi a čtyřnohému psovi. Baterky dobíjí při turistice. Zdolávání překážek a sebe v kopcích jí srovnává přetlaky dnešní doby.

Hnutí Chcípl PES pojmenovává situace a absurdity vládních rozhodnutí přesně tak, jak je vnímá i ona. Potřebuje žít, dýchat svobodně a neohýbat hřbet v práci ani soukromém životě. Podporuje individualismus a ne-stádovost.

Profesní motto: Jaký je rozdíl mezi kvalitářem a teroristou? Terorista má spojence 😉
Životní motto: Pomoc hledej vždy na konci své paže.

Kontakt: cervenkova@hnutipes.cz