Domů » Kontakty » Jiří Janeček

Jiří Janeček

Vystudoval střední průmyslovou elektrotechnickou školu v Praze. Od 18 let podniká v oblasti gastronomie. Od roku 2006 až 2010 byl radním hl. města Prahy a od 2008 do 2010 poslanec Parlamentu ČR. V roce 2009 a 2010 dojel s kolegou Chytkou DAKAR v Argentině s Toyotou LC 120.

Od roku 2020 provozuje pivovar Malý Janek z Jinec, který nikdy nezavřel a hosté mohou tento podnik navštěvovat bez podmínek. V roce 2020 byl spoluzakladatel Chcípl PES.

,,Přijďte k volbám a dejte nám 1 hodinu vašeho času. My této zemi dáme 4 roky, znovu to manažersky nastavíme a vrátíme se pak zase ke svým živnostem ,, říká Jiří Janeček .

„Po říjnových volbách půjdeme tzv. anglickou cestou! Zrušíme všechna chorá opatření vlády tak, jak to dnes už stejně dělá Nejvyšší správní soud. Otevřeme Česko normálnímu životu a vystoupíme z EU! Po vzoru Švýcarska a po personálních auditech minimálně o 40% zeštíhlíme vládní aparát a snížíme dobu podpory v nezaměstnanosti na jeden měsíc!

Nejenže se zvýší počty lidí na trhu práce, ale budou finance i na záchranu podnikatelů a živnostníků, které Babišova vláda systematicky likviduje! Jestliže se nepostavíme zlu teď, budou to muset udělat naše děti!,, dodává Jiří Janeček.

Kontakt: 731 142 999, janecek@hnutipes.cz

Jiří Janeček