Domů » Kontakty » Marcel Huml

Marcel Huml

Marcel Huml

Marcel Huml podniká od roku 1991 v několika odvětvích – ve stavebnictví, službách, ubytování, obchodu a v neposlední řadě gastronomii. Nikdy nebyl zaměstnaný (tedy kromě 3let, kdy byl zaměstnancem mediální společnosti jako promotér).

V roce 2012 v Chomutově postavil malé obchodní centrum, ve kterém také podniká. Ve svém životě nebyl vždy jen úspěšný podnikatel, ale díky několika neúspěšným projektům je tam, kde je a je hrdý, že se vždy živil sám a od státu nikdy nic nechtěl.

Na jaře roku 2020 zakládal výzvu Jsme v tom s Vámi, děkujeme a vařil pro lidi a domovy důchodců zdarma a děkoval jim za pomoc při vzniklé situace. Byl hrdý na národ, který se dokázal v tu chvíli semknout. 

Byl součástí také další výzvy Nekašleme na Vás – se svým kamarádem za dva měsíce zadarmo navařili pro IZS přes 1000 jídel jako poděkováni za jejich práci a nasazení. Je také ambasadorem iniciativy Firmy sobě, které a od jara roku 2020 pomáhá řešit nelehkou situaci podnikatelů, kteří se díky nařízení a omezení státu dostali do svízelných situací.

Na podzim roku 2020 byl u vzniku iniciativy Chcípl PES a účastnil se skoro všech akcí, která tato iniciativa organizovala. Od Března 2021 je členem hnutí Otevřeme Česko a je rád, že může bojovat proti nesmyslným nařízení vlády a pomáhat lidem v nelehké situaci, do které se dostali díky státu, který systematicky likviduje podnikatelský sektor.

Marcel jako občan a táta odmítá nesmyslná vládní opatření, která tento stát zavádí proti obyčejným lidem, kteří se nemohou bránit.

Kontakt: 605 004 500, huml@hnutipes.cz