Domů » Kontakty » Ing. Václav Havlíček

Ing. Václav Havlíček

Václav Havlíček

Václav Havlíček se považuje za libereckého patriota který ve svém srdci nosí Ještěd, dominantu Liberce. Vystudoval magisterský program na BIVŠ v Praze. Má 18ti letou praxi v oboru bankovnictví. Jeho podnikatelské aktivity jsou spojeny s prodejem kávy. Je aktivním členem iniciativy VratmeDetiDoSkoly.cz Je otcem dvou synů, které vede ke sportu, k respektu druhých a k lásce k přírodě. Mezi jeho koníčky patří koloběžka Kostka, lyže sjezdové i běžky, turistika, četba literatury faktů a historie. 

S Otevřeme Česko – Chcípl PES navázal spolupráci na základě názorového průniku v řadě oblastí, jakými jsou například vzdělání bez podmínek, stop diskriminaci neočkovaných a dovést k zodpovědnosti ty, kteří na této kovidové situaci upevňují své pozice a ještě bohatnou na neprůhledných státních zakázkách.

Z jeho pohledu na dnešní dobu pasuje myšlenka ,,kdo nezná historii, je odsouzen si ji znovu zopakovat“. Tak jako v minulosti i dnes postupně odevzdáváme své svobody do rukou malých skupin a jednotlivců, což ve svém důsledku může vést k totalitě, či k jiným závažným společenským problémům.V minulosti se nikdy politicky neangažoval, ale současnou situaci považuje za tak alarmující, že je třeba se aktivně zapojit a usilovat o nápravu.

Kontakt: havlicek@hnutipes.cz