Domů » Volby » Jáchymov – Náš Jáchymov

Jáchymov – Náš Jáchymov

Měli jsme štěstí – máme opět číslo 5. Jdeme do toho znovu a vážně to jde i jinak. Díky vám jsme se rozhodli znovu kandidovat v letošních komunálních volbách jako „Náš Jáchymov“ s jasným cílem – dělat práci pro naše město a občany. Dále více zapojovat občany do rozhodování o městě, veřejných peněz a prosadit participativní rozpočet – ať rozhodnou občané o prioritách staveb ve městě. Víme, že občané mají zájem.

První volební období jsme byli v opozici a není to opravdu jednoduché z pozice opozice něco prosadit. Přesto se nám podařilo díky streamování dostat mezi občany některá témata. Třeba otázka SkyWalku a s tím pak spojené historicky první referendum v našem městě. Když jsme sbírali podpisy, často jste se nás ptali, zdali je pro nás výsledek závazný.

ANO! Výsledek REFERENDA je pro nás závazný – občané jsou svéprávní a názor už vyjádřili. Výsledek referenda a názor občanů akceptujeme a nehodláme toto rozhodnutí ohýbat. A HLAVNĚ – UŽ NÁS NEBAVÍ POSLOUCHAT, ŽE TO NEJDE! Ty 4 roky v opozici nám ukázaly, že to jde.

Co chceme?

Město ekonomicky prosperující, vyvážené a transparentní hospodaření města v souladu se zájmy jeho obyvatel a s jejich účastí na něm. 4 roky v opozici nám byly dobrou školou, ale už nás nebaví poslouchat, že něco NEJDE.

Řešit věci a ne hledat důvody, proč to nejde.

ANO je to už kampaň.