Domů » Volby » Jakub na Hrad – sběr podpisů pro prezidentskou kandidaturu

Jakub na Hrad – sběr podpisů pro prezidentskou kandidaturu

Stavíme kandidáta na Prezidenta ČR

Naší největší prioritou je dodržování právního řádu v České republice. Bojujeme proti omezování základních práv a svobod v zájmu tak zvaného vyššího blaha. Bojujeme za svobodnou budoucnost nás i našich dětí.

V čele našeho boje vždy stál a stojí zásadový chlap, který se nebál postavit nátlaku policejních složek, nebál se veřejně pomáhat lidem bojujícím proti bezpráví. Spojoval lidi proti povinnému očkování i pandemickému zákonu. Vždy stál na straně práva a lidí. A proto je naším kandidátem na Prezidenta České republiky.

Náš kandidát za Hnutí PES je Jakub Olbert.

Myslíte si že, další prezident by měl vzejít ze sněmovny nebo z lidu? My máme jasno, a proto stavíme kandidáta, kterého nebudou tlačit podpisy poslanců nebo senátorů, ale 50.000 podpisů nás obyčejných lidí.
Podpisová akce právě probíhá a svůj podpis můžete připojit dle instrukcí níže.

Volba prezidenta ČR bude souboj mezi kandidáty z Parlamentu ČR nominovanými poslanci a kandidátem, kterého nominujeme my lidé. Věříme, že občané ČR upřednostní prezidenta, který nebude mít vazby na současnou politickou garnituru, bude dohlížet na současnou sněmovnu a hájit zájmy občanů ČR. Znovu se postavíme komukoliv, kdo  by nám chtěl upírat naše základní práva a svobody.

Budoucí Prezident České republiky bude člověk bojující za svůj lid. Člověk spojující národ podle odkazu knížete Svatopluka, protože společně jsme vždy silnější. Člověk bojující za návrat k právnímu řádu, bojující za zdravou ekonomiku, bojující za zdravý rozum a bojující za svobody nás všech.

Jakub Olbert – Životopis


Chcete podpořit kandidaturu Jakuba Olberta svým podpisem?

Stáhněte si petici, pečlivě ji vyplňte a zašlete na adresu: Hnutí PES, Eškova 33, Jince 262 23


Chcete se zapojit jako dobrovolník pro sběr podpisů?

Zaregistrujte se zde: Registrace dobrovolníků na sběr podpisů