Domů » Volby » Nejdek – Nejdečáci

Nejdek – Nejdečáci

Kdo jsme a co chceme změnit?

Jsme koalice tří stran (DSSS – Bezpečné ulice – Hnutí PES) a rozhodli jsme se spojit společně síly do boje o radnici našeho města.

V době pseudopandemie jsme byli v ulicích a protestovali jsme společně za práva nás všech. Nyní je čas konat, nejenže se již otevřeně hovoří o energo chudobě, ale hrozba dalšího oklešťování základních práv spojené s „pandemií“ se dají očekávat.

Chceme hájit každého slušného občana města Nejdek. Neodpustíme, aby se snižovala teplota v učebnách škol, zařízeních pro seniory a podobných místech v gesci města. To raději omezíme investiční pobídky, ale děti a senioři mrznout nebudou!

Každý občan města bude mít možnost parkování v celém katastru obce neomezeně. Zavedeme parkovací karty na základě odvádění poplatků za odpady či platby daně z nemovitosti.

Witte nás Nejdečáky nesmí omezovat!

Jistě jste si přátelé všimli, jaká je kvalita vody ve vodovodním řadu. I zde jsme připraveni konat, a to přípravou jak projektu, tak i jeho následnou rekonstrukcí.

Další prioritou je bezpečnost občanů. Není to tak dlouho, co zde byl ubit k smrti člověk individuem cikánského původu. To se již nesmí opakovat! Naše město Nejdek musí být oáza pohody a ne ghetto.

Tohle je pouze stručný výtah z našeho programu.

NEJDEČÁCI, je to na Vás,
Tomáš Vejvoda

Další informace najdete na adrese: http:/facebook.com/koalicenejdecaci